GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Teacups 6983691
nr 698 3691
TEACUPS
9 pcs, wear, damages.
9 st
Condition: slitage, skador
400
SEK 350
Monday May 23 2011
at 17:34:50
100 kr
250 kr
200 kr
300 kr